Çamlık Cad. No:1 Fatih Sultan Mehmet Camii Altı Onur market Avm Beylikdüzü/İstanbul

Fotoğrafım

 Firmamız 2008 yılında şu an bulunduğu yerde, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarından alınması gerekli tüm Lisans, Çalışma İzin Belgeleri ve Ruhsatları alarak hizmete girmiştir. 

 Bu 8 yıllık dönem içerisinde Ürün ve Hizmet kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.  

5 Eylül 2016 Pazartesi


HİMALAYA KAYA TUZU
GECE LAMBALARIMIZ......
Artık sağlıklı negatif iyonlar için Himalaya'ya ya da şelale kenarlarına gitmenize gerek yok. Himalaya Tuzları, Pakistan'ın kuzeybatısında, Himalayalar'ın eteklerinde çıkar. Bu bölgeyi çevreleyen deniz, iklim değişiklikleri nedeniyle buharlaşıp yok olmuştur.
Milyonlarca yıl önceki denizden arda kalan tuz, üst üste kaya katmanlarının oluşmasıyla kristalleşmiş, bugüne dek çevre kirliliğinden korunmuş, en saf halindedir. Himalaya Tuz Lambaları bu cihazlara göre çok daha uygun fiyatlı, bakımı kolay, göze ve ruha hitap eden, 100% doğal bir alternatiftir.
Kaya Tuzu sanatoryumlarına gitmeye ve oradaki Haloterapi seanslarına katılmaya zamanı olmayan, aynı zamanda günümüzün tedavi yöntemlerini tercih etmeyip doğal tedavi yöntemlerini tercih eden astım ve üst solunum yolları rahatsızlıklarından şikayetçi olan kişiler için Pakistan’da bulunan Himalaya Kaya Tuzu madenlerinden özenle seçilip getirilen parça kaya tuzlarının şekil verilip lamba formuna getirilerek ev veya iş yeri ortamında size özel tuz senatoryumu oluşturmanıza yardımcı olur.
Haloterapi (Nefes Çalışması) egzersizleri ile daha rahat nefes almanıza yardımcı olur, havayı temizler, teneffüs edilmesi gereken kaliteli havayı ortamda sağlar. Etrafında çalışan çeşitli radyasyon yayan cihazların ışınlarını bünyesine çeker. Kaya Tuzu Lambaları düzenli kullanıldığı takdirde astım ve üst solunum yolları rahatsızlıklarında yardımcı tedavi olarak etkili rol oynar.

Himalaya Tuz Lambası Neden Faydalı?
Havanın Vitamini - Negatif İyon
Çoğu insan dağ başında, deniz kenarında, bir şelalenin yakınında ya da bir fırtınadan sonra kendini daha iyi hisseder. İyi hissetmemizin nedeni bu ortamlarda havada bulunan büyük miktardaki sağlıklı negatif iyonlardır. Negatif iyonlar havaya tazelik, canlılık verir ve havadaki bakterileri azaltır.
Himalaya Tuz Lambaları, "Negatif İyon" yayarak iç mekanlardaki hava kalitesini arttırır. Doğal bir negatif iyon jeneratörü olan bu lambalar gerçek anlamda "Havanın Vitamini"dirler.
Negatif İyonların Faydaları
•Stres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, ağrılara iyi gelir.
•Nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir, akciğerlerin kapasitesini yükseltir.
•Bağışıklık sistemini güçlendirir.
•Canlılık, zindelik verir.
•İşte verimi ve konsantrasyonu arttırır.
•Bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.
•Yüksek enerji ve pozitif bir ruh hali için negatif iyon gereklidir.
•Sağlığa faydaları nedeniyle birçok ülkede negatif iyon yayan cihazlar kullanılmaktadır. Bunların çoğu insan yapımı makinelerdir.
Kullanımı
•Tuzun hisgroskopik özelliği olması, heryeri kaplayan atmosferden su toplanması anlamına gelir.
•Her zaman kuru, tercihen havalandırılmış ortamlarda muhafaza edilmesi uygundur.
•Kaya tuzu lambalarını açık havada bırakmayın, özellikle nemli ve rutubetli ortamlarda lambanın tabanı ve yüzeyi ıslak olabilir.
•Kaya tuzu lambasını birkaç saat yakmak onun hemen kurumasına, iyon yaymasına sebep olur.
•Kaya tuzu lambalarının her gün, gün içerisinde belirli süre lamba ile aynı ortamda durduğunuz süre içerisinde açık tutulması gerekmektedir.
Yemyeşil Aktar Beylikdüzü
Fatih Sultan Mehmet Camii altı
Onur Hipermarket Pasajı
BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
Tel : 0 212 873 33 93
Gsm : 0 532 775 76 31

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder