Çamlık Cad. No:1 Fatih Sultan Mehmet Camii Altı Onur market Avm Beylikdüzü/İstanbul

Fotoğrafım

 Firmamız 2008 yılında şu an bulunduğu yerde, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarından alınması gerekli tüm Lisans, Çalışma İzin Belgeleri ve Ruhsatları alarak hizmete girmiştir. 

 Bu 8 yıllık dönem içerisinde Ürün ve Hizmet kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.  

22 Kasım 2016 Salı

TROİD BEZİ RAHATSIZLIKLARINDA MUCİZE BİTKİ ZENCEFİL !!!!!
TROİD BEZİ RAHATSIZLIKLARINDA MUCİZE BİTKİ
ZENCEFİL !!!!!Troid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının tedavisinin yanısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasına yardımcı (ilaçsız) tedavi şekli taze sıkılmış ZENCEFİL SUYU'dur. Kullanım (1 ay süresince):
Sabah: 1 çorba kaşığı  ( Aç Karnınıza)
Akşam: 1 çorba kaşığı ( Aç Karnınıza) 


Hazırlanışı:
Büyük marketlerden tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra rende yardımıyla suyunu elde edebilirsiniz.

Her defasında taze olarak suyunu elde etmelisiniz...
Suyu çıktıktan sonra geriye kalan posasını tülbentin içine yayarak nodüllerin üzerine kompres yapılmasında büyük fayda vardır..


Not: 
Taze zencefil suyu oldukça acıdır.
İlk defa zencefil suyunu kullanacaklar başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Fakat zaman içinde Faydasını gördükçe bundan bile keyif alacaksınız...
HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR ...  Ancakkkkk !!! Zencefilin Kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması ve Doktorlarına danışarak bu tedavi hakkında bilgi vermelerinde fayda vardır.

 YEMYEŞİL AKTAR BAHARAT 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder