Çamlık Cad. No:1 Fatih Sultan Mehmet Camii Altı Onur market Avm Beylikdüzü/İstanbul

Fotoğrafım

 Firmamız 2008 yılında şu an bulunduğu yerde, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarından alınması gerekli tüm Lisans, Çalışma İzin Belgeleri ve Ruhsatları alarak hizmete girmiştir. 

 Bu 8 yıllık dönem içerisinde Ürün ve Hizmet kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.  

17 Nisan 2016 Pazar

İĞDE' NİN FAYDALARI ....

İĞDENİN FAYDALARI
https://www.facebook.com/yemyesilaktar/https://www.facebook.com/yemyesilaktar/

- C vitamini açısından oldukça zengindir. - Vücuda kuvvet verir. - Soğuk algınlığı ve gripte faydalıdır. - Öksürüğü ve ishali keser. - Kusmayı önler. - Bağırsak bozukluklarına ve idrar zorluğuna iyi gelir. - Cinsel gücü arttırır. - Böbreklere faydalıdır. 
- Egzama şikayetlerini azaltır.
- İğde ağacının meyvesi yenebileceği gibi çiçekleri suda haşlanarak çayı yapılabilir.
Hoş kokusu ile bahçeleri süsleyen iğde çiçeği koklanırsa zihni açar.

Böbrek rahatsızlıklarına iyi gelir. İshalde iğde yenilmesi tıpkı limon ve şeftalide olduğu gibi epeyce yararlıdır. Ayrıca iğde çiçeklerini koklamak zihne kuvvet ve açıklık verir. - İğde meyvelerini belli bir süre düzenli olarak yerseniz idrar tutamama ve idrara çıkma zorluğunu yenmenize yardımcı olacaktır. Egzama bu hastalıkta iğde çiçekleri toplanıp kaynatılır ve her zaman olduğu gibi balla tatlandırılarak içilir. Bu şurubun öksürüğe ve bağırsak bozukluklarına iyi geldiği de bilinmektedir.
ibrahim saraçoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder